Darmowa dostawa od 599,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czy można kupić autoklaw w sklepie internetowym?

2020-05-28
Czy można kupić autoklaw w sklepie internetowym?

Czy można kupić autoklaw przez internet ?

Łatwy i transparentny zakup.

Mamy doświadczenie.

Zajmujemy się sprzedażą autoklawów oraz myjni-dezynfektorów od ponad 15 lat. Zainstalowaliśmy w całej Europie setki urządzeń. Myślę, że możemy nieskromnie powiedzieć, że mamy w tym zakresie pewne doświadczenie.

Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy stronę internetową poświęconą w całości sterylizacji parowej i dezynfekcji maszynowej pod adresem: autoklaw.com.pl. Na długo wcześniej zanim jeszcze zaczęło sie kupowanie przez internet. Mamy zatem długi staż internetowy. Czasy się jednak zmienią dynamicznie. Zmienia się też internet i jego rola.

Dlaczego e-sklep?

Wyznaczając kolejne trendy proponujemy Państwu nowoczesną formę zakupu. Bezpośrednio na stronie sklepu internetowego. W znacznie niższych cenach niż te oferowane katalogowo. Mniej pracy dla nas większe rabaty dla naszych klientów.

Złożenie zamówienia w naszym sklepie właściwie nie odbiega niczym od złożenia zamówienia telefonicznie lub przez e-mail. Poza tym, że kupując w e-sklepie widzicie Państwo precyzyjną ofertę towarową oraz cenową. Nie tracicie żadnych praw ani przywilejów. Te ostatnie możecie w łatwy sposób zyskać otrzymując np. Kartę stałego klienta, która uprawnia do stałych rabatów.

Skorzystanie z oferty e-sklepu, to zwyczajnie inna, łatwiejsza forma zakupu. Nie kupujecie wirtualnego produktu od wirtualne firmy.

Oferujemy prawdziwe urządzenia. Jesteśmy też dostępni fizycznie od bardzo wielu lat w tym samym zielonym mieście - Zielonej Górze.

Dokumentacja.

Jeżeli urządzenie np. myjnia-dezynfektor wymaga wykonania określonych przyłączy dodajemy do karty produktu stosowną instrukcję, schematy i informacje Jeżeli nie jesteś pewien czy masz warunki aby zainstalować np. myjnię-dezynfektor napisz do nas. Prześlij zdjęcie pomieszczenia, mebli. Sprawdzimy, czy instalacja będzie możliwa. Podpowiemy, co trzeba zrobić. Możemy też wysłać technika, aby sprawdził wszystko na miejscu.

Usługi gratis.

Dostawa, Instalacja, szkolenie, wsparcie techniczne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe zestawy oraz konfiguratory zestawów. W każdym przypadku do nowych urządzeń oferujemy gratis (cena ujęta w rabacie od zestawu):

  • dostawę pod wskazany adres na terenie RP,
  • instalację i pierwszy rozruch urządzenia (bez przygotowania przyłączy i infrastruktury pomieszczeń),
  • szkolenie personelu,
  • stałe wsparcie techniczne.

Kupujecie Państwa zatem nie tylko autoklaw, czy też myjnię. Kupujecie cały pakiet działań dodatkowych. Sprzedajemy Wam urządzenia medyczne, które mają pewne wymagania związane z dokumentacją rozruchową oraz instalacyjną. Dostajecie od nas urządzenie zainstalowane, gotowe do pracy, pełną dokumentację (paszport techniczny, zaświadczenie o szkoleniu pracowników, gwarancję) oraz wsparcie techniczne przez cały okres jego działania.

Gwarancja.

Oczywiście na każde nowe urządzenie udzielamy pełnej gwarancji fabrycznej, której długość i warunki są opisane w karcie katalogowej każdego produktu.

Serwis.

Wszyscy nasi klienci otrzymują pełne wsparcie serwisowe zarówno w okresie gwarancji jak również po jej zakończeniu. Współpracujemy z ponad 80 serwisami wykonawczymi w całej Polsce. Nigdy nie zostaniecie Państwo bez pomocy, co nie jest takie oczywiste.

Często odbieramy telefony od użytkowników autoklawów, którzy kupili urządzenie od firmy, która była skoncentrowana tylko i wyłącznie na sprzedaży. Tak jest najłatwiej i najbardziej zyskownie, dla sprzedawcy. Dla użytkownika zupełnie odwrotnie.

Nasza firma nigdy nie ucieka od pomocy klientom w każdym aspekcie związanym z pracą naszych urządzeń. Istniejemy tak wiele lat tylko dzięki naszym klientom, którym niestrudzenie słuzymy pomocą.

Karta stałego klienta.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup poprzez nasz e-sklep autoklawu lub myjni otrzymują „Kartę stałego klienta.” Uprawnia ona do otrzymania stałego rabatu na wszystkie pozostałe zakupy poza usługami serwisowymi. Pozwala, to na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji myjni i atoklawów.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Zespół MEDBIT.PL

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 28 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-03
Szybko i profesjonalnie:))
2022-04-21
Wszystko OK.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel